نمایشگاه جهیزیه آسمانی ها مرکز نیکوکاری حضرت ام البنین

نمایشگاه جهیزیه آسمانی ها مرکز نیکوکاری حضرت ام البنین

نمایشگاه جهیزیه آسمانی ها مرکز نیکوکاری حضرت ام البنین

نمایشگاه جهیزیه آسمانی ها مرکز نیکوکاری ام البنین

نمایشگاه جهیزیه آسمانی ها مرکز نیکوکاری ام البنین

نمایشگاه جهیزیه آسمانی ها مرکز نیکوکاری ام البنین (س)  با هدف کمک به زوج های جوان که برای کامل کردن لوازم خانگی و جهیزیه  نیازمند حمایت هستند و همچنین به جهت حمایت از کالای ایرانی در فروردین ماه سال 99 راه اندازی شد.

نمایشگاه جهیزیه آسمانی ها مرکز نیکوکاری ام البنین (س) واقع در مشهد ، بزرگراه بسیج، کوی آقا مصطفی خمینی ، بین مصطفی خمینی 2 و 4 می باشد. ساعت کاری نمایشگاه  از ساعت 8  صبح الی 8 شب و درب نمایشگاه در همه ایام هفته به جزء جمعه به روی مشتریان باز می باشد.

این نمایشگاه به همت خادمان گمنام امام زمان (عج) راه اندازی شده و برای گره گشایی در امر ازدواج و ترویج خرید کالای ایرانی در خدمت مردم متدین و انقلابی که در حاشیه شهر مشهد زندگی میکنند باشد.

نمایشگاه جهیزیه آسمانی مرکز نیکوکاری ام البنین (س) در آینده نزدیک گسترش خواهد یافت و شعبه های متعدد تاسیس خواهد شد ، تا در تمام حاشیه شهر مشهد مقدس در دسترس مجاوران شریف امام رئوفان (علیه السلام)  قرار بگیرد.

لازم به ذکر می باشد زوج های جوان در دوران شیوع کرونا وضعیت اقتصادی مناسب ندارند تا لوازم خانگی و جهیزیه خود را تهیه کنند با مراجعه به مرکز نیکوکاری ام البنین (س) واقع در مشهد، بزرگراه بسیج – بسیج 52 – کوی آقا مصطفی خمینی (14)- مسجد ابوالفضلیها ، از تخفیف ویژه و حمایت مالی برخوردار شوند.

با تلاش خادمان و حامیان ، مرکز نیکوکاری ام البنین (س) در اولین سال تاسیس توانست اتفاقات بسیار خوبی را رقم بزند و در عرصه کمک اقتصادی به معیشت و ازدواج جوانان قدم برداشته شود. امید به آنکه این تلاش ها مورد قبول حضرت مهدی (عج) قرار گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *