آیین تجلیل از خادمان افتخاری و حامیان مرکز نیکوکاری ام البنین (س)

آیین تجلیل و تقدیر از خادمان افتخاری و حامیان گرامی مرکز نیکوکاری حضرت ام البنین (س)

آیین تجلیل و تقدیر از خادمان افتخاری و حامیان گرامی مرکز نیکوکاری حضرت ام البنین (س)

اولین سالگرد تاسیس مرکز نیکوکاری حضرت ام البنین (س)آیین تجلیل و تقدیر از خادمان افتخاری و حامیان مالی مرکز

آیین تجلیل و تقدیر از خادمان افتخاری و حامیان مالی مرکز

مدیریت مرکز نیکوکاری ام البنین (س) : بالا بودن آمار نفرات تحت پوشش  مراکز نیکوکاری  و خیریه ها نشانه افتخار نیست ، همه برای کاهش آمار تلاش کنیم.

به گزارش روابط عمومی مرکز نیکوکاری حضرت ام البنین (س) ، روز جمعه 23 خرداد 99 در سالن اجتماعات مجموعه فرهنگی تفریحی ثامن الائمه (ع)  از خادمان افتخاری و حامیان مالی  که در اولین سال تاسیس مرکز نیکوکاری حضرت ام البنین (س)  در کنار ما بودند و خالصانه و بدون مزد برای فراهم کردن لقمه ای مهربانی برای ایتام ، سالمندان و نیازمندان واقعی کمر همت بستند  آیین تجلیل و تقدیر به عمل آمد.

در این گردهمایی قبل از شروع  با ذکر تلاوت چند از کلام الله مجید توسط قاری جوان یاسین یعقوبی همراه بود ، سپس با سخنرانی مدیریت مرکز نیکوکاری حضرت ام البنین (س) حجت الاسلام و المسلمین حجت طوسی جلسه آغاز شد.

مدیریت مرکزنیکوکاری ام البنین (س) در شروع صحبت با تاکید بر همدلی و  همبستگی خادمان و حامیان مرکز که با از خود گذشتگی در کنار نیازمندان بودند ، چشم انداز و هدف تاسیس این مجموعه را سازماندهی به امور نیازمندان واقعی که صدایشان هم با فریاد به جای نمیرسد.

وی افزود از دیگر اهداف این مرکز برطرف کردن معضلات خیرین در انتخاب و شناسایی ایتام ، سالمندان نیازمند ، زوج های جوان ، تهیه مسکن برای نیازمندان ، اطعام فقرا و تهیه سبد کالا برای آنان که به سختی امرار معاش میکنند.

وی همچنین با اشاره به اینکه تا کنون بیش از 1000 خانواده در پوشش مرکز نیکوکاری ام البنین قرار دارند به این نکته اشاره فرمودند که بالا بودن آمار فقرا و نیازمندان چه آنان که تحت پوشش این مرکز  هستند و چه آنان که تحت پوشش مراکز دیگر هستند باعث افتخار نیست و همه مراکز از جمله مرکز حضرت ام البنین (س) سعی در کاهش این آمار باشد.

حجت الاسلام و المسلمین طوسی همچنین با تاکید بر اینکه همه ما باید خالصانه پای کار باشیم و در ساخت جامعه و مدینه فاضله مهدوی از تمام ظرفیت خود برای تسریع در امر فرج مولایمان و صاحب کشورمان حضرت امام مهدی (عج) در پرتو راهنمایی های مقام عظمای ولایت فقیه حضرت امام خامنه ای به کار بگیریم.

در این جلسه همچنین با تقدیر از خیرین و فعالان قدیمی  منطقه ، مدیحه سرایی مداحان جوان ، اجرای مسابقات  فضای شاد و معنوی را پرتو محبت حضرت ام البنین (س) دارا بود. و پس از اتمام جلسه حاضرین جلسه به صرف نهار در رستوران و استفاده از امکانات مجموعه ثامن الائمه (ع) در اختیار خود قرار گرفتند./انتهای پیام

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *