آغاز به کار نمایشگاه جهیزیه آسمانی ها | مرکز نیکوکاری ام البنین (س)

آغاز به کار نمایشگاه جهیزیه آسمانی ها

آغاز به کار نمایشگاه جهیزیه آسمانی ها

نمایشگاه جهیزیه آسمانی ها مرکز نیکوکاری حضرت ام البنین

نمایشگاه جهیزیه آسمانی ها مرکز نیکوکاری حضرت ام البنین

به گزارش روابط عمومی مرکز نیکوکاری ام البنین (س) ، نمایشگاه جهیزیه آسمانی ها  در تاریخ سه شنبه سوم تیر ماه نود و نه ( 03/04/99 ) شروع به کار کرد. نمایشگاه جهیزیه آسمانی ها با ارائه انواع و اقسام  لوازم خانگی و جهیزیه ، با قیمت بسیار مناسب با هدف کمک به افرادی که بضاعت مالی مناسبی ندارند و  زوج های جوانی که نیازمند حمایت هستند فعالیت خواهد کرد.

نمایشگاه جهیزیه آسمانی ها مرکز نیکوکاری ام البنین (س) واقع در مشهد ، بزرگراه بسیج، کوی آقا مصطفی خمینی ، بین مصطفی خمینی 2 و 4 می باشد. ساعت کاری نمایشگاه  از ساعت 8  صبح الی 8 شب و درب نمایشگاه در همه ایام هفته به جزء جمعه به روی مشتریان باز می باشد.

همچنین اقلام و کالا های نمایشگاه جهیزیه آسمانی ها در فروشگاه آنلاین طوبی مارکت به صورت آنلاین برای صرفه جویی در وقت و هزینه و همچنین رعایت مسائل بهداشتی در دسترس کاربران مشهدی است.

نمایشگاه جهیزیه آسمانی ها مرکز نیکوکاری ام البنین (س) به همت خادمان افتخاری مجموعه راه اندازی شده و ایشان خالصانه و قاطعانه برای گسترش فعالیت نیکوکاری در حاشیه شهر مشهد می کوشند.همه فعالان مرکز نیکوکاری ام البنین (س)  هم قدم برای زمینه سازی ظهور امام زمان (عج) هر آنچه در توان دارند را بکار گرفته اند./انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *